Kraków, ul.Kamieńskiego 51 +48 503 903 831 info@luxdietetyka.pl Pn-Pt: 10-18, Sob: 10-13

Osiągnij z nami sukces!

Dopasujemy dietę do Twoich potrzeb.

Nasza Wizja

Racjonalne odżywianie to coś więcej niż dobrze zbilansowana dieta - to styl życia, dobrze przemyślane rozwiązania, codzienne wybory, które wspomagają realizację długoterminowych celów.

Nasza Misja

To co jemy ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, jakość i długość życia. Wspieramy w zmianie nawyków żywieniowych, propagujemy zasady racjonalnego odżywiania z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji psychologicznych naszych klientów.

 

Co oferujemy?

  • LuxDietetyka to miejsce w którym plan działania dostosujemy do Ciebie.
  • Określimy cele i opracujemy plan realizacji.  
  • U nas dowiesz się czym jest racjonalne odżywianie.
  • Pomożemy Ci też w ustaleniu celów i sposobów realizacji planów żywieniowych.
  • Jeśli tego potrzebujesz, opracujemy indywidualną dietę, uwzględniającą potrawy które lubisz.
  • Wszystko szyte na miarę, dopasowane do Twoich potrzeb.

Skuteczność diet 95%

 

Gwarancja jakości naszych usług 100%

 

Zadowoleni klienci100%

 

Nasz ZespółZapraszamy do kontaktu

Maria Sobolewska
Maria Sobolewska

Dietetyk

Absolwentka dietetyki na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członkini polskiego Towarzystwa Dietetyki. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości jak też innych chorób tzw. dietozależnych. Dodatkowo poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach z psychodietetyki. Regularnie aktualizuje informacje dotyczące skuteczności metod opracowywania planów żywieniowych, obejmujących również przypadki kliniczne, uwzględniając rolę żywienia w procesie polepszania stanu zdrowia.

Agnieszka Zalewska
Agnieszka Zalewska

Dietetyk Kliniczny

Dietetyk kliniczny z bogatym doświadczeniem zawodowym. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz licznych kursów doskonalących. Ekspertka w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dietozleżnych. Zajmuje się m.in. układaniem smacznych i praktycznych diet odchudzających oraz diet specjalistycznych przy schorzeniach endokrynologicznych, w tym problemów z tarczycą tj. choroba Hashimoto, oraz przy insulinooporności, cukrzycy typu II, problemami z płodnością i wielu innych.

Marta Krażewska
Marta Krażewska

Dietetyk - Psycholog

W LuxDietetyka łączy dwie dziedziny: dietetykę i psychologię. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, kierując się zasadą całościowego spojrzenia na człowieka, nie na jego fragment. Absolewntka UJ: Wydziału Lekarskiego oraz Instytutu Psychologii. W pracy realizuje pasję wspierania ludzi w rozwoju, aby osiągali wyznaczone przez siebie cele i czuli się dobrze w swoim ciele.W obszarze jej zainteresowań są także techniki relaksacyjne. Prywatnie, szczęśliwa mama i żona, miłośniczka przyrody, górskich wycieczek, nadmorskich krajobrazów i inspirującej architektury.

Szybkie linki

Dane kontaktowe

Adres:
Kraków, ul.Kamieńskiego 51

Tel:
503 903 831

Email:
info@luxdietetyka.pl